Klempka Dental

Dr. Małgorzata Klempka

Dr. Małgorzata Klempka ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w roku 1986. Następnie kontynuowała edukację na Uniwersytecie stanu Illinois w Chicago otrzymując dyplom w roku 2000. Pani doktor nieustannie rozwija swoją wiedzę na dentystycznych kursach dokształcających obejmujących takie zagadnienia jak: Lumineers (licówki porcelanowe), kosmetyka uśmiechu, korony na implantach, estetyczne protezy i wiele więcej. Dr. Klempka uważa, że kontynuacja edukacji w tym zawodzie jest niezbędna i pozwala na świadczenie najwyższej jakości usług przy użyciu najnowszych osiągnięć stomatologii.

Dr. Klempka jest członkiem następujących stowarzyszeń:

  • The American Dental Association
  • Illinois State Dental Society
  • Chicago Dental Society
  • Polish- American Medical Society - Dental Study Club

Dr. Małgorzata Klempka otworzyła swoją prywatną praktykę przy 5931 W Lawrence Ave w Chicago w roku 2001. Pani doktor uznaje za niezbędne zapewnienie kompleksowej opieki dentystycznej swoim pacjentom. Dlatego też, oprócz usług z zakresu stomatologii ogólnej, możesz uzyskać pomoc ze strony najlepszych specjalistów w Chicago. A to wszystko w jednej klinice dentystycznej.

Poza pracą Dr. Małgorzata poświęca swój czas rodzinie, swojemu pupilowi owczarkowi polskiemu i grze w tenis.


Dr. Andrew Wiers

Dr. Andrew Wiers pochodzi z Green Bay, Wisconsin. Uczęszczając do szkoły średniej został zaakceptowany do programu przygotowującego do studiów stomatologicznych. Po ukończeniu programu wyjechał do Włoch by tam rozwijać swoją wiedzę kulinarną. Dr. Wiers do dziś pasjonuje się kuchnią włoską.

Dr. Wiers uzyskał dyplom dentystyczny na Uniwersytecie w Marquette. Po ukończeniu szkoły odbył staż w Veterans Administration Hospital w Cleveland,OH. Pracując w tym właśnie szpitalu, leczył pacjentów z poważnymi problemami medycznymi i dentystycznymi. Poprzez te doświadczenia, nauczył się jak istotnym jest leczyć nie tylko zęby ale ogólne problemy zdrowotne pacjenta.

Dr. Wiers uważa, że kontynuacja edukacji jest niezmiernie ważna. Dlatego też uczęszcza na liczne dentystyczne kursy dokształcające, które pomagają mu w śledzeniu najnowszych osiągnięć stomatologii.

Dr. Wiers jest członkiem następujących związków dentystycznych:

  • The American Dental Association
  • Academy of General Dentistry
  • Illinois State Dental Society
  • Chicago Dental Society

Dr. Wiers bierze udział w corocznych maratonach. Jest również trenerem maratończyków z drużyny "Team in Training". Również spędza czas na jeździe na rowerze, grze w golfa, jeździe na nartach i biegach.


Dr. Logesh Sway

Dr. Sway ukończył szkołę dentystyczną w roku 2003. Następnie kontynuował edukację na Uniwersytecie stanu Illinois w Chicago na zaawansowanych treningach paradontologicznych, implantów dentystycznych i stomatologii pod znieczuleniem ogólnym. Dr. Sway otrzymał liczne nagrody uznania, łącznie z nagrodą Young Investigator Award za badania gojenia się ran. Po ukończeniu szkoły, uzyskał tytuł Diplomate of the American Board of Periodontology, Midwest Society of Periodontology and Illinois Society of Periodontology.

Dr. Sway specjalizuje się w odbudowie kości, przeszczepach tkanki miękkiej (dziąseł), leczeniu “dziąsłowego uśmiechu”, wydłużeniu korony zębów oraz komputerowego wstawiania implantów dentystycznych. Pan doktor zajmuje się wstawianiem implantów dentystycznych od wielu lat z dużym sukcesem. Dr. Sway jest znany z odbudowy uzębienia całej jamy ustnej z użyciem implantów i ich odbudowy.

Dr. Logesh Sway uważa, że kontynuacja edukacji jest niezmiernie ważna. Dlatego też uczęszcza na liczne paradontologiczne kursy dokształcające, które pomagają mu w śledzeniu najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie.


Anna M. Motowidelko, RDH

Anna ukończyła szkołę higienistyczną William Rainey Harper College w Palatine. Uzyskała swój dyplom w roku 2009 wraz z licencją Higienistki Dentystycznej. Przed szkołą higienistyczną Ania pracowała w roli asystentki dentystycznej od 1995 co dało jej wiele doświadczenia w tej dziedzinie. Ania wierzy, że profilaktyka jest kluczem do osiągnięcia możliwie najlepszego zdrowia jamy ustnej.

Poza pracą Ania poświęca swój czas fotografii, rodzinie, łącznie z pieskiem ze schroniska - Chamomile. Ania jest osobą dwujęzyczną: mówi po polsku i angielsku.

 

Find us on Facebook